Piec koza

    Piec koza oraz wiele innych modeli urządzeń do ogrzewania pomieszczeń odnajdziecie Państwo w naszej ofercie. Prowadzimy sprzedaż online proponując klientom wyjątkowo konkurencyjne ceny. Jako specjaliści w szeroko pojętej dziedzinie techniki grzewczej w sposób profesjonalny doradzamy wybór korzystnego rozwiązania optymalnie dopasowanego do konkretnych potrzeb i oczekiwaniom.

W przypadku jakichkolwiek pytań zarówno o piec koza jak i pozostałe produkty zespól kompetentnych pracowników pozostaje do dyspozycji za każdym razem udzielając wyczerpujących odpowiedzi. Rzetelna obsługa klientów to niewątpliwie jeden z licznych atutów w prowadzonej przez nas działalności. Efektowna współpraca z najlepszymi producentami oraz dostawcami ma znaczący wpływ na proces realizacji składanych zamówień. Piec koza zdecydowanie należy do grupy najtańszych źródeł ciepła dostępnych na rynku.

Wyposażony jest niezwykle prostą konstrukcję, co z kolei przekłada się na nieskomplikowany montaż, obsługę oraz późniejszą konserwację. Ofertę, którą prezentujemy kierujemy przede wszystkim do klientów indywidualnych, co jednak nie wyklucza tego, że do kontaktu zapraszamy także sklepy stacjonarne oraz hurtownie. Zachęcamy do przesłania zapytania ofertowego, aby móc otrzymać informacje zwrotne odnośnie proponowanych przez nas warunków w kwestii współpracy. Piec koza to nie tylko niezawodna eksploatacja, ale i duża wydajność, co z pewnością docenią wymagający odbiorcy.

Oferowany sprzęt posiada wszelkie, niezbędne atesty zgodności z polską normą PN-EN-13240, PN-82/C-97001 (oznacza to, że produkt został przebadany, pozytywnie zaopiniowany i dopuszczony przez Instytut Techniki Cieplnej w w Łodzi). Polecamy odwiedzenie strony serwisu na której przygotowaliśmy szczegółowe opisy każdego z urządzeń będących w bieżącym asortymencie. Ufamy, że ułatwi to dokonanie udanej transakcji. Dodatkowo, zakładając konto w sklepie online na pierwszy zakup przygotowaliśmy 3% rabat, który można wykorzystać na piec koza.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Live Chat Software
Sklep internetowy Shoper.pl